Portfolio

Evita Biezmane

No 2005. gada līdz 2015. gadam esmu strādājusi starptautiskā uzņēmumā SIA „Statoil”, kas deva neatsveramu pieredzi darba aizsardzībā, ugunsdrošībā, darbā ar bīstamām iekārtām (gāzes, degvielas uzpildes un gāzes apkures sistēmas), darbā ar cilvēkiem un stingru iekšējās dokumentu aprites kārtību un uzraudzību. 

No 2015. gada janvāra līdz 2016. gada novembrim strādājot uzņēmumā SIA „Media Control” par darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālistu, esmu ieguvusi pieredzi ar dažādu nozaru klientiem, kā piemēram, Pļaviņu HES (turbīnu demontāžas un montāžas projekts), kokapstrādes uzņēmumi, mākslīgā akmens darbnīcas, lauksaimniecības uzņēmumi, slēpošanas trases, būvniecības firmas, medicīnas iestādes, rehabilitācijas centri, sociālie aprūpes centri, pašvaldības iestādes, Finanšu Ministrija, bankas, u.c. valsts un pašvaldības, un privātie uzņēmumi vai iestādes.

No 2016. gada novembra līdz 2017. gada 16 novembrim strādāju uzņēmumā AS “Olainfarm” par darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālistu. Tiešie pienākumi bija darba aizsardzības un ugunsdrošības auditi struktūrās, dokumentācijas izstrāde (instrukcijas, darba vides risku novērtējums, pasākumu plāni, obligātās veselības pārbaudes u.c. saistošās dokumentācijas izstrāde) un kontrole, darbinieku apmācības, treniņnodarbību organizēšana un vadīšana. Uzņēmumu pārstāvēšana Valsts Darba inspekcijā un VUGD u.c. ar darba aizsardzību un ugunsdrošību saistītu jautājumu risināšana.

Kopš 2017. gada 20. novembra – strādāju uzņēmumā SIA “Bonava Latvija” par darba aizsardzības vecāko speciālistu. Mani tiešie darba pienākumi ir atbildēt par darba aizsardzības, ugunsdrošības un vides aizsardzības prasību uzturēšanu, ievērošanu un nodrošināšanu uzņēmumā. Esmu Latvijas pārstāvis Darba Aizsardzības un Ilgtspējīgas būvniecības grupās starp 8 dalībvalstīm.

Ar saviem darbiem un rīcību vairākkārt Klientiem esmu apliecinājusi, ka man piemīt tieši viņu uzņēmumā piemītošās vērtības, kas attiecas uz manu darbu izpildi. Visi darbi, kuri tiek uzdoti, prasīti vai mērķi, kuri nosprausti, vienmēr tiek izpildīti ar “dzirksteli” acīs, jo mīl savu darbu. Sniegums – to novērtē gan darbinieki, apakšuzņēmumu darbinieki, mācību centri, kuri palūdz, reizi pa reizei, novadīt lekcijas par darba aizsardzību. Esmu aicināta dažādos pasākumos, kas saistīti ar skolnieku, studentu ieinteresēšanu par būvniecību un darba aizsardzības nozīmi tajā. Uzticamība, Drosme un Draudzīgums – šīs īpašības spilgti var novērot darbā ar cilvēkiem. Kas pierādās ar cieņu, uzticību, ticību, ka Evita palīdzēs. Jā – darbā, esmu stingra un prasīga, kāda esmu arī pret sevi, bet cilvēki no tā nebaidās, runā ar mani, zvana, raksta un lūdz palīdzību, kad tas nepieciešams, jo zina, ka es mēģināšu izdarīt visu, lai uzlabotu dzīvi ofisā, ražotnē vai būvlaukumā.

CV

Izglītība

Apliecības

Raksti

Sazinies ar Mums