Par uzņēmumu

Safe ME ir uzņēmums, kas palīdzēs ieviest, sakārtot un uzturēt darba aizsardzību un ugunsdrošību kvalitatīvā līmenī Jūsu kompānijā, iestādē, organizācijā...

Par uzņēmumu

Uzņēmums Safe ME radies būvlaukumā, satiekoties būvniekam un darba aizsardzības speciālistam. Kopēja pārliecība par to, ka darba aizsardzība ir svarīgākā un nozīmīgākā daļa jebkurā uzņēmumā, iestādē, organizācijā, lai tas darbotos veiksmīgi,  lika pamatus jaunam darba aizsardzības,  vides aizsardzības un ugunsdrošības uzņēmumam SIA Safe ME 2021. gada 15. novembrī.

Safe ME ir uzņēmums, kas palīdzēs ieviest, sakārtot un uzturēt darba aizsardzību, vides aizsardzību un ugunsdrošību kvalitatīvā līmenī Jūsu kompānijā, iestādē, organizācijā, zemnieku saimniecība u.c., lai kāds Klients Jūs arī būtu – liels, mazs vai vidējs!

Šobrīd Safe ME darbojas divi valdes locekļi, vairāk informācijas lasīt sadaļā Portfolio. Kopā esam pacēluši drošības līmeni (pēc Somijā izstrādātas TR (no som. val. “ēku būvniecība)”  drošības mērīšanas sistēmas) būvlaukumā no 85% līdz pat 100%! Sadarbojoties un uzliekot darba aizsardzībai augstāko latiņu!

To varam palīdzēt izdarīt arī ar Jūsu kompāniju!

Piedāvājam sakārtot/ uzturēt Darba aizsardzību, vides aizsardzību un ugunsdrošību Jūsu kompānijā. Vairāk par piedāvājumiem skatīt sākuma lapā katrā no sadaļām: Darba aizsardzība, Ugunsdrošība, Apmācības un Vides aizsardzība! Kā arī nepieciešamības gadījumā tiks piesaistītas nepieciešamās specializētās kompānijas.

Sazinies ar Mums